Sülearvuti MSI Creator Z16 A11UET-074 40,6 cm (16") Puutetundlik ekraan Quad HD+ 11th gen Intel Core i7 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 3060 Wi-Fi 6 (802.11ax) Hall
Sülearvuti MSI Creator Z16 A11UET-074 40,6 cm (16") Puutetundlik ekraan Quad HD+ 11th gen Intel Core i7 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 3060 Wi-Fi 6 (802.11ax) Hall
Tootekood: CREATOR Z16 A11UET-074 GTIN: 4719072854041
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CREATOR Z16 A11UET-074 |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | HD+ (1600 × 900) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Toode lisatud | 2022-01-21 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib