Sülearvuti MSI GF65 Thin 10UE-273 i5-10500H 16GB/512GB SSD 15" FHD RTX3060 ilma operatsioonisüsteemita
Tootekood: 0016W2-273 GTIN: 4719072825577
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 0016W2-273 |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2022-01-21 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib