Sülearvuti MSI GF65 Thin 10UE-268 15"FHD i7-10750H RTX3060 16GB RAM 512GB SSD ilma operatsioonisüsteemita
Tootekood: 0016W2-268 GTIN: 4719072823993
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 0016W2-268 |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 750GB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2022-01-21 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib