Sülearvuti NEXOC. GH5 536IG 21V1 i5-10300H (16GB, 512GB SSD, RTX 3060 6GB, FHD 144Hz NB WVA, Windows 10 Home (15,6)) (64798)
Sülearvuti NEXOC. GH5 536IG 21V1 i5-10300H (16GB, 512GB SSD, RTX 3060 6GB, FHD 144Hz NB WVA, Windows 10 Home (15,6)) (64798)
GTIN: 4046373647981
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2022-01-21 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib