Sülearvuti HP HP EliteBook 860 G11 Intel Core Ultra 7 155H 16tolline WUXGA 16GB 512GB SSD W11P SmartBuy
Tootekood: 9G1C1ET#AKD GTIN: 198415795687
Pakkumised
1546,65 € | |||
1552,80 € +0,25 € | |||
1624,57 € | |||
1673,48 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 9G1C1ET#AKD |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1546.65 |
| Max. hind | 1673.48 |
| Toode lisatud | 2024-12-30 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib