endale soetatud 8GB-ne. heli kvaliteedi kohta ple midagi halba öelda kuid soft jamab vahel harva st. ise paneb pausi keset lugu... ja stock kõrvaklappe ei tasugi tavaliselt kasutada aga selle playeriga kaasa tulnud on päris head stocki kohta ...
olen omanik. Minumeelest väga hea asi. Videoid pole kyll peale proovind lasta aga need proovikad mis seal juba kohe peal on jätsid kyll hea mulje. Kriimud kyll väga kergelt peale ei tule. endal ainult mõned mikrokriimud(sellised hästi väiksed mida näeb ka ainult teatud nurga alt teatud valgusega. Helikvaliteet on vähemalt minu kõrvale kyll mõnus. Kõrvaklapid on minu kõrvale vähe suured.
Toriseja
October 31, 2006
• 10:37 AM
Kas kellelgil on sellega kogemusi? On plaanis osta, sest olen kuulnud sellest ainult head. Palun kommenteerige.
endale soetatud 8GB-ne. heli kvaliteedi kohta ple midagi halba öelda kuid soft jamab vahel harva st. ise paneb pausi keset lugu... ja stock kõrvaklappe ei tasugi tavaliselt kasutada aga selle playeriga kaasa tulnud on päris head stocki kohta ...
olen omanik. Minumeelest väga hea asi. Videoid pole kyll peale proovind lasta aga need proovikad mis seal juba kohe peal on jätsid kyll hea mulje. Kriimud kyll väga kergelt peale ei tule. endal ainult mõned mikrokriimud(sellised hästi väiksed mida näeb ka ainult teatud nurga alt teatud valgusega. Helikvaliteet on vähemalt minu kõrvale kyll mõnus. Kõrvaklapid on minu kõrvale vähe suured.
Kas kellelgil on sellega kogemusi? On plaanis osta, sest olen kuulnud sellest ainult head. Palun kommenteerige.