Videokaart MSI 7900GTO 512MB
Tootekood: NX7900GTO-T2D512E
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX7900GTO-T2D512E |
| GPU tüüp | GeForce 7900 Series |
| Mälu maht | 512MB |
| GPU tootja | nVIDIA |
| Mälu tüüp | GDDR3 |
| Mälu ribalaius | 256-bit |
| DVI | Jah |
| SLI/Crossfire ühilduv | Jah, nVIDIA SLI ühilduv |
| VGA | Jah |
| Toode lisatud | 0000-00-00 |





See, et seda RAMDACi mainitud ei ole, ei tähenda, et see üldse puudub. Lihtsalt see on kõigil videokaartidel üks ja sama, ning seda lihtsalt ei mainita.
Ehk siis see on parem kui need teised mida ma näitasin, isegi sellest 7950GT-st
Ütlesin juba et GTO on GTX ja vaata palju GTX maksab kui sa juba need hinnad välja tood.. ~4k
Ma pole totu! Ma lihtsalt küsisin üle, sest mõnedel lehekülgedel näitab et on, mõnedel mitte. Veel üks võrdlus sellega: http://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Videokaardid/52125/ Kumb parem?
loomulikult totu :)
Üks asi veel! Sellel ikka RAMDAC ka olemas vä!!!
Aga kas see hea kaart ja kas siis sellel on DUAL DVI!!!
DUAL VGA nii uutel kaartidel enam kindlasti ei ole..4k eest on GTO parim valik, asi ju phm. sama mis GTX.
Aga nendest: http://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Videokaardid/52125/ ja http://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Videokaardid/47864/ EDIT:Ja kas sellel video kaardil on DUAL DVI-VGA või 2xDVI/DUAL VGA
ma kardan küll