Tootjad
Hind
GPU tüüp
Mälu maht
GPU tootja
Siin
Mälu tüüp
Mälu ribalaius
SLI/Crossfire ühilduv
Lisavalikud
Firmad
logo

Videokaart MSI 7900GTO 512MB

Tootekood: NX7900GTO-T2D512E
NX7900GTO-T2D512E, 7900GTO/512 DDR3/256bit/Engine 650MHz/Memory 1320MHz/TV out/2xDVI/Dual VGA/HDTV ready/SLI
Ametlikud edasimüüjad Hinnavaatluses
FLEX Sülearvutikeskus logoArvutitark OÜ logoElisa Eesti logoEuronics logo

Pakkumised

Toote tehnilised andmed

TootekoodNX7900GTO-T2D512E
GPU tüüpGeForce 7900 Series
Mälu maht512MB
GPU tootjanVIDIA
Mälu tüüpGDDR3
Mälu ribalaius256-bit
DVIJah
SLI/Crossfire ühilduvJah, nVIDIA SLI ühilduv
VGAJah
Toode lisatud0000-00-00

Kommentaarid

raiksman
January 3, 2007 • 2:18 PM

See, et seda RAMDACi mainitud ei ole, ei tähenda, et see üldse puudub. Lihtsalt see on kõigil videokaartidel üks ja sama, ning seda lihtsalt ei mainita.

hendrik32
January 2, 2007 • 7:00 PM

Ehk siis see on parem kui need teised mida ma näitasin, isegi sellest 7950GT-st

virx
January 1, 2007 • 6:51 PM

Ütlesin juba et GTO on GTX ja vaata palju GTX maksab kui sa juba need hinnad välja tood.. ~4k

hendrik32
January 1, 2007 • 1:10 PM

Ma pole totu! Ma lihtsalt küsisin üle, sest mõnedel lehekülgedel näitab et on, mõnedel mitte. Veel üks võrdlus sellega: http://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Videokaardid/52125/ Kumb parem?

raiksman
January 1, 2007 • 1:02 PM

loomulikult totu :)

hendrik32
January 1, 2007 • 12:08 PM

Üks asi veel! Sellel ikka RAMDAC ka olemas vä!!!

hendrik32
January 1, 2007 • 12:02 PM

Aga kas see hea kaart ja kas siis sellel on DUAL DVI!!!

virx
January 1, 2007 • 12:55 AM

DUAL VGA nii uutel kaartidel enam kindlasti ei ole..4k eest on GTO parim valik, asi ju phm. sama mis GTX.

hendrik32
January 1, 2007 • 12:20 AM

Aga nendest: http://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Videokaardid/52125/ ja http://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Videokaardid/47864/ EDIT:Ja kas sellel video kaardil on DUAL DVI-VGA või 2xDVI/DUAL VGA

upper
December 31, 2006 • 8:34 PM

ma kardan küll