Pea aasta teist omatud, ei ole rahul, ei loe igale toorikule kirjutatud kraami, samas teises arvutis sama plaati LiteOn kirjutaja loeb, nii-et viga siiski kirjutajas, samuti ei taha igale DVD-RW ja CD-RW plaadile kirjutamisega hakkama saada, muidu töötab, parimad toorikud sellele kirjutajale on Verbatim ja Epro omad
andres
December 30, 2006
• 4:45 PM
Ostsin sest 2 aastane liteon kirjutaja andis otsad- tundub normaalne. Ei saa midagi halba öelda, eks aeg näitab kui kindel asi on- 2 aastane garantii on sellel.
Pea aasta teist omatud, ei ole rahul, ei loe igale toorikule kirjutatud kraami, samas teises arvutis sama plaati LiteOn kirjutaja loeb, nii-et viga siiski kirjutajas, samuti ei taha igale DVD-RW ja CD-RW plaadile kirjutamisega hakkama saada, muidu töötab, parimad toorikud sellele kirjutajale on Verbatim ja Epro omad
Ostsin sest 2 aastane liteon kirjutaja andis otsad- tundub normaalne. Ei saa midagi halba öelda, eks aeg näitab kui kindel asi on- 2 aastane garantii on sellel.