Välimuselt soliidne ja näitajad on samuti üli-kobedad! Mul on lähiajal plaanis see kaart osta. Eks näis kas konkureerivast M-Audio'st ka paremaks osutub.
mis arvate sellest kaardist?
Välimuselt soliidne ja näitajad on samuti üli-kobedad! Mul on lähiajal plaanis see kaart osta. Eks näis kas konkureerivast M-Audio'st ka paremaks osutub.
mis arvate sellest kaardist?