Kasutatud sülearvuti HP 650 G5 15.6 1920x1080 i7-8565U 32GB 256SSD WIN11Pro RENEW
Tootekood: AB3947 GTIN: 3333051153947
Pakkumised
611,10 € | |||
585,20 € | |||
595,82 € | |||
595,82 € | |||
614,49 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AB3947 |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 32GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| VGA port | Jah |
| HDMI | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Min. hind | 585.20 |
| Max. hind | 614.49 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib