Sülearvuti DELL Latitude 7290
GTIN: 5704976072904
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 10" - 12,5" |
| Ekraani resolutsioon | WXGA (1366×768) |
| Kõvaketta maht | 128GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| USB-C | Jah |
| ID-kaardilugeja | Jah |
| Toode lisatud | 2024-12-04 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib