Sülearvuti Lenovo 16" Ideapad Gaming 3 i7-12650H 16GB 512GB SSD RTX 3060 Windows 11 15IAH7
Tootekood: *NP905S3G-K01PL GTIN: 12310000151
Pakkumised
846,99 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | *NP905S3G-K01PL |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 846.99 |
| Max. hind | 846.99 |
| Toode lisatud | 2026-05-18 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib