76 kommentaari

Fauni Kaubanduse OÜ

Aadress
Katusepapi 35, Tallinn
Üldtelefon:
605 3003
E-post:
faun@faun.ee
Kodulehekülg:
http://www.faun.ee/
Tooted:
Tooted HV-s
Tooteid:
140514
Toode Laoseis Hind  

(LKN:D5562P0012FI) FUJITSU ESP D556/2 SFF I5/16GB/256SSD/GTX745/10P/3NBD

Tootekood: PCK:D5562PL012FI

Tellitav 1 030,00 € Poodi Info

(LKN:E5460M0011FI) FUJITSU LB E546 14FHD/I3/4GB/SSD128/10P

Tootekood: PCK:E5460ML011FI

Tellitav 837,96 € Poodi Info

(LKN:E5480M0001FI) FUJITSU LB E548 I5/14FHD/16GB/256SSD/WIN10P/5NBD

Tootekood: PCK:E5480ML001FI

Tellitav 1 468,20 € Poodi Info

(LKN:E5580M0005FI) FUJITSU LB E558 I5/15.6FHD/16GB/256SSD/WIN10P/5BND

Tootekood: PCK:E5580ML005FI

Tellitav 1 468,20 € Poodi Info

(LKN:E5580M0010FI)FUJITSU LB E558 I5/15.6FHD/16GB/256SSD/WIN10P/5NBD

Tootekood: PCK:E5580ML010FI

Tellitav 1 483,74 € Poodi Info

(LKN:U7270M0034FI) FUJITSU LIFEBOOK U727 VPRO 12.5FHD/I5/16GB/M2512GB

Tootekood: PCK:U7270ML034FI

Tellitav 2 125,04 € Poodi Info

(LKN:U7280M0004FI) FUJITSU LB U728 I5/12.5FHD/16GB/256SSD/W10P/5NBD

Tootekood: PCK:U7280ML004FI

Tellitav 1 650,35 € Poodi Info

(LKN:U9380M0006FI) FUJITSU U938 13FHT/I5/20GB/256SSD/10P/5NBD RED

Tootekood: PCK:U9380ML006FI

Tellitav 2 062,82 € Poodi Info

+ID Smart Card Reader black, BLISTER

Tootekood: 4748001003724

2 tp 12,96 € Poodi Info

+ID smart card reader USB Blister, black

2 tp 14,06 € Poodi Info

+ID smart card reader USB Blister, white

2 tp 14,06 € Poodi Info

+ID Smart Card Reader white, BLISTER

Tootekood: 4748001003731

2 tp 12,96 € Poodi Info

0-WATT AC ADAPTER + EU-CABLE, FOR S936

Tootekood: S26391-F1557-L110

Tellitav 147,92 € Poodi Info

0.15M DISPLAYPORT/VGA ADAPTERI M/F

Tellitav 20,99 € Poodi Info

0.15M DISPLAYPORT/VGA ADAPTERI M/F R193699

Tellitav 21,30 € Poodi Info

0.15M HDMI-VGA ADAPTERI HDMI/M – VGA/F

Tellitav 29,80 € Poodi Info

0.15M HDMI-VGA ADAPTERI HDMI/M – VGA/F R192987

Tellitav 29,36 € Poodi Info

0.15M microHDMI-VGA ADAPTERI microHDMI/M

2 tp 37,85 € Poodi Info

0.15M microHDMI-VGA ADAPTERI microHDMI/M R192989

Tellitav 37,30 € Poodi Info

0.15m Mini Displayport-M to HDMI-F

2 tp 14,18 € Poodi Info

0.15m Mini Displayport-M to HDMI-F R192991

Tellitav 13,97 € Poodi Info

0.5M CAT6 UTP cable Black

Tootekood: 305260-6

Tellitav 2,70 € Poodi Info

0.5M CAT6 UTP cable Black R135901

Tootekood: 305260-6

Tellitav 2,74 € Poodi Info

0.5M CAT6 UTP cable Blue

Tootekood: 305230-6

Tellitav 2,74 € Poodi Info

0.5M CAT6 UTP cable Blue R135847

Tootekood: 305230-6

Tellitav 2,70 € Poodi Info

0.5M CAT6 UTP cable Green

Tootekood: 305240-6

Tellitav 2,74 € Poodi Info

0.5M CAT6 UTP cable Green R135867

Tootekood: 305240-6

Tellitav 2,70 € Poodi Info

0.5M CAT6 UTP cable Red

Tootekood: 305220-6

Tellitav 2,74 € Poodi Info

0.5M CAT6 UTP cable Red R135835

Tootekood: 305220-6

Tellitav 2,70 € Poodi Info

0.5M CAT6 UTP cable White

Tootekood: 305170-6

Tellitav 2,74 € Poodi Info

0.5M CAT6 UTP cable White R135907

Tootekood: 305170-6

Tellitav 2,70 € Poodi Info

0.5M CAT6 UTP cable Yellow

Tootekood: 305250-6

Tellitav 2,74 € Poodi Info

0.5M CAT6 UTP cable Yellow R135879

Tootekood: 305250-6

Tellitav 2,70 € Poodi Info

0.5M CAT6 UTP KAAPELI Beige, Snagless

Tootekood: 305201-6S

Tellitav 2,93 € Poodi Info

0.5M CAT6 UTP KAAPELI Beige, Snagless R135927

Tootekood: 305201-6S

Tellitav 2,88 € Poodi Info

0.6M C13-C14 VIRTAKAAPELI MUSTA

Tellitav 3,36 € Poodi Info

0.6M C13-C14 VIRTAKAAPELI MUSTA R193681

2 tp 3,41 € Poodi Info

0.9M C13-C14 VIRTAKAAPELI MUSTA

Tellitav 4,08 € Poodi Info

0.9M C13-C14 VIRTAKAAPELI MUSTA R193691

Tellitav 4,15 € Poodi Info

0700L 7" LED Display , USB (Displaylink), AccuTouch, USB touch controller interface, Zero-bezel, Anti-Glare, Charcoal gray

Tootekood: E791658

Tellitav 324,41 € Poodi Info

1 descaling cycle Prolong machine lifetime Improves coffee taste

Tootekood: CA6700/10

Tellitav 6,23 € Poodi Info

1 rechargeable battery included: 1800mAh (built in), Bluetooth 2.1+ EDR, MP3, Micro SD, FM Radio,Band 80 ~ 20000 Hz, Main speakers: 2 x 2 "tweeter,built in Subowoofer,The power of the set: 15W RMS Subwoofer:2OHM. Remote control,3.5mm jack,USB cable

Tootekood: OV-SOUNDBEAT-2.0

2 tp 18,48 € Poodi Info

1-Port 1000Base-T Mini-GBIC Module

Tootekood: MGB-GT

2 tp 28,03 € Poodi Info

1-port GE WAN NIM, dual-mode RJ45 & SFP

Tootekood: NIM-1GE-CU-SFP=

Tellitav 821,20 € Poodi Info

1-port GE WAN NIM, dual-mode RJ45 & SFP R110388

Tootekood: NIM-1GE-CU-SFP

Tellitav 720,86 € Poodi Info

1.2M C13-C14 VIRTAKAAPELI MUSTA

Tellitav 4,08 € Poodi Info

1.2M C13-C14 VIRTAKAAPELI MUSTA R193693

Tellitav 4,15 € Poodi Info

1.2M C19-C20 VIRTAKAAPELI MUSTA

Tellitav 7,28 € Poodi Info

1.2M C19-C20 VIRTAKAAPELI MUSTA R193682

Tellitav 7,18 € Poodi Info

1.2TB 10K RPM SAS 12Gbps 512n 2.5in Internal Hard Drive, 3.5in HYB CARR, CK

Tootekood: 400-ATJN

Tellitav 165,30 € Poodi Info

1.2TB 10K RPM Self-Encrypting SAS 12Gbps 512n 2.5in Hot-plug Hard Drive3.5in HYB CARR FIPS140 CK (openbox)

Tootekood: 400-AUTN/S1

2 tp 233,45 € Poodi Info

1.5M AUDIO/VIDEO KAAP.SQ 2xRCA-M/2xRCA-M

Tellitav 1,84 € Poodi Info

1.5M AUDIO/VIDEO KAAP.SQ 2xRCA-M/2xRCA-M R132137

Tellitav 1,80 € Poodi Info

1.5M CAT6 UTP cable Blue

Tootekood: 305232-6

Tellitav 2,93 € Poodi Info

1.5M CAT6 UTP cable Blue R135855

Tootekood: 305232-6

Tellitav 2,88 € Poodi Info

1.5M CAT6 UTP cable Green

Tootekood: 305242-6

Tellitav 2,93 € Poodi Info

1.5M CAT6 UTP cable Green R135871

Tootekood: 305242-6

Tellitav 2,88 € Poodi Info

1.5M CAT6 UTP cable White

Tootekood: 305172-6

Tellitav 2,93 € Poodi Info

1.5M CAT6 UTP cable White R135915

Tootekood: 305172-6

Tellitav 2,88 € Poodi Info

1.77” TFT, resolution 128*168 px,32MB RAM, 24MB ROM, Mini SIM,Micro USB, Standby time: up to 10 days,700 mAh, Bluetooth, SOS button, flashlight,FMradio, MP3,Keys with voice help featureSD card reader: up to 32 GB

Tootekood: OV-VERTIS-1820

Tellitav 16,50 € Poodi Info

1.8M CONVERSION KAAPELI Display port-DVI

Tellitav 13,99 € Poodi Info

1.8M CONVERSION KAAPELI Display port-DVI R161851

Tellitav 14,21 € Poodi Info

1.8m Power cord USA-C13 black

Tootekood: 309155F

2 tp 5,12 € Poodi Info

1.8m Power cord USA-C13 black R193686

Tootekood: 309155F

Tellitav 5,04 € Poodi Info

1.8TB 10K RPM SAS 12Gbps 512e 2.5in Hot-plug Hard Drive 3.5in HYB CARR CK (openbox)

Tootekood: 400-AUPY/S1

Tellitav 289,52 € Poodi Info

10" Netbook Carry Bag

Tellitav 10,44 € Poodi Info

10" Sleeve - khaki oasis

Tellitav 22,39 € Poodi Info

10" Sleeve - silver flamengo

Tellitav 22,39 € Poodi Info

10.1-ich LCD screen protector M-Life for Samsung Galaxy Tab 2

Tootekood: ML0442

Tellitav 0,90 € Poodi Info

1000BASE-EX SFP transceiver module, SMF, 1310nm, DOM

Tootekood: GLC-EX-SMD=

Tellitav 1 168,16 € Poodi Info

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

Tootekood: GLC-LH-SMD=

2 tp 494,93 € Poodi Info

1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

Tootekood: GLC-SX-MMD=

2 tp 248,72 € Poodi Info

1000BASE-T SFP (NEBS 3 ESD)

Tootekood: SFP-GE-T=

Tellitav 318,78 € Poodi Info

1000Mbps Multi-Mode Rugged SFP

Tootekood: GLC-SX-MM-RGD=

Tellitav 398,47 € Poodi Info

1000Mbps Single Mode Rugged SFP

Tootekood: GLC-LX-SM-RGD=

Tellitav 781,93 € Poodi Info

1000VA, 2U rack/tower mount. SmartOnline TRUE ON-LINE UPS

Tootekood: SUINT1000RTXL2UA

Tellitav 549,16 € Poodi Info

1002L 10.1"wide LCD Desktop, mini-VGA/hdmi, Projected Capacitive, Multi-touch, USB, Zero-bezel, anti-glare, Black

Tootekood: E045337

Tellitav 384,73 € Poodi Info

100W Multi Functional Notebook Power Adapter - wall

Tellitav 29,90 € Poodi Info

10GBASE Active Optical SFP+ Cable, 10M

Tootekood: SFP-10G-AOC10M=

Tellitav 188,38 € Poodi Info

10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter

Tootekood: SFP-H10GB-CU1M

Tellitav 72,44 € Poodi Info

10GBASE-CU SFP+ Cable 1.5 Meter

Tootekood: SFP-H10GB-CU1-5M=

Tellitav 130,40 € Poodi Info

10GBASE-CU SFP+ Cable 2 Meter

Tootekood: SFP-H10GB-CU2M=

Tellitav 72,44 € Poodi Info

10M CAT6 UTP cable Blue

Tootekood: 305237-6

Tellitav 7,02 € Poodi Info

10M CAT6 UTP cable Blue R213905

Tootekood: 305237-6

Tellitav 7,13 € Poodi Info

120 mm case ventilation fan, "Wind Blade 120", transparent, hydro bearing,4 LED's deepcool

Tootekood: DP-FLED-WB120

Tellitav 5,03 € Poodi Info

120 mm case ventilation fan, manual speed control Twister cooling series, low-noise Profile, 100.000 hours MTBF, 3 pin Enermax

Tootekood: UCTB12P

Tellitav 10,43 € Poodi Info

120 mm case ventilation fan, manual speed control Twister cooling series, low-noise Profile, 100.000 hours MTBF, 3 pin Enermax R9869

Tootekood: UCTB12P

1 tp 12,70 € Poodi Info

120GB Solid State Drive SATA Boot MLC 6Gpbs 2.5in Hot-plug Drive,13G,CusKit (openbox)

Tootekood: 400-AEIC/S1

2 tp 221,71 € Poodi Info

120GB SSD SATA Boot 6Gbps 512n 2.5in Hot-plug Drive 1 DWPD 219 TBW CK (openbox)

Tootekood: 400-ATFL/S1

Tellitav 223,01 € Poodi Info

12mm Black/White (5 pcs Pack) High Grade Tape

Tootekood: HGE231V5

Tellitav 52,86 € Poodi Info

12mm Black/Yellow (5 pcs Pack) High Grade Tape

Tootekood: HGE631V5

Tellitav 52,86 € Poodi Info

12mm BLUE ON WHITE FABRIC TAPE

Tootekood: TZEFA3

3 tp 13,13 € Poodi Info

12mm Gold/Pink ribbon tape

Tootekood: TZERE34

3 tp 8,84 € Poodi Info

12mm Gold/White ribbon tape

Tootekood: TZER234

3 tp 8,84 € Poodi Info

13-inch MacBook Air: 1.6GHz dual-core Intel Core i5, 128GB - Silver, Model A1932

Tootekood: MREA2RU/A

Tellitav 1 305,76 € Poodi Info

13-inch MacBook Air: 1.6GHz dual-core Intel Core i5, 256GB - Silver, Model A1932

Tootekood: MREC2RU/A

Tellitav 1 524,77 € Poodi Info

13-inch MacBook Air: 1.6GHz dual-core Intel Core i5, 256GB - Space Grey, Model A1932

Tootekood: MRE92UA/A

Tellitav 1 524,77 € Poodi Info

13-inch MacBook Air: 1.8GHz dual-core Intel Core i5, 128GB - Silver, Model A1466

Tootekood: MQD32UA/A

Tellitav 1 080,00 € Poodi Info

13-inch MacBook Pro: 2.3GHz dual-core i5, 128GB - Silver, Model A1708

Tootekood: MPXR2RU/A

Tellitav 1 425,64 € Poodi Info

1300VA UPS with LCD display

Tellitav 145,49 € Poodi Info