Sülearvuti DELL Latitude 7404 Rugged (TOUCH /i5-4310U/16GB/512GB/W10)
Tootekood: 2804231647
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 2804231647 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | WXGA (1366×768) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| VGA port | Jah |
| Dokkimise pesa | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2017-07-22 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib