BaIT Partner OÜ

50 toodet
50 toodet Hinnavaatluses

Kommentaarid

0,0
0 kommentaari
0%
0%
0%
0%
0%
Firmale kommentaari ja hinnangu andmiseks pead esmalt end autentima ID-kaardiga või siduma enda konto Facebooki või Google kontoga.
Seda saad teha Hinnavaatluse konto halduse lehel
NB! Pärast toimingu teostamist nõutav välja-ja sisselogimine.

Ole esimene, kes müüjat kommenteerib

Tutvustus

Aastast 2003 tegutsev Bait Partner OÜ on tehnoloogilisi lahendusi ja teenuseid pakkuv ettevõte. Oleme suunanud oma tegevuse meditsiiniliste ja AV erilahenduste arendamisele, integreerimisele ja müügile.

Bait Partner poolt loodud ja arendatav tooteperekond ORNet, sisaldab operatsioonisaalide juhtimissüsteemi ORNet Surgery, kuvandamissüsteemi ORNet Capture ning patoloogidele mõeldud ORNet Pathology lahendust

Meie spetsiaaltoodete nimekirja kuuluvad - Adlink, Cybernet, FSN, WIDE meditsiinilised monitorid ning PC´d, AJA videokomponendid, BlackBox erinevad võrgulahendused, Blackmagicdesign ja Gefen Audio-Video seadmed, Genelec audio monitorisüsteemid, Safenet krüpteerimise,- autentimise ja tarkvara kaitsmise lahendused ja Truen Audio-Video tooted. 

Bait Partner teenuste portfelli kuuluvad lisaks tava IT hoolduspakettidele mitmed spetsiaalteenused :
-   valvesüsteemide ja kaamerate paigaldus ning  hooldus
-   arvutivõrkude testimine  
-   optilise kaabli paigaldamine, keevitamine ( otsastamine) ning mõõdistamine 

Meie meeskonda kuuluvad tegijad, kellel kümnetesse aastatesse ulatuvad kogemused, kui ka noored otse koolipingist, et garanteerida kaasaegsete tehnoloogiate tundmine ning värskete ideede olemasolu ja pidev areng. 

 

Kauplused

Ehitajate tee 108, 12915 Tallinn

Tagasi firmade loetellu