Mälu OWC SO-DIMM SO-DIMM 4GB 1600MHz CL11 Apple Qualified
Tootekood: OWC1600DDR3S4GB GTIN: 794504766325
Eripakkumised
Pakkumised
82,30 € −0,05 € | |||
86,39 € | |||
87,99 € | |||
92,31 € −0,19 € | |||
93,26 € −0,14 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | OWC1600DDR3S4GB |
| Tüüp | DDR3 SDRAM |
| Maht | 4GB |
| Kiirus (MHz) | DDR3-1600MHz (PC3-12800) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 11 |
| SO-DIMM sülearvutile | Jah |
| Min. hind | 82.30 |
| Max. hind | 93.26 |
| Toode lisatud | 2017-07-22 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib