Sülearvuti Ordi Extreme iXHD: Intel Core i7-7700HQ,16GB DDR4.15.6"FHD IPS matt,SSD 250GB PCIe+HDD 1TB, Intel HM175 chip, VGA 6GB GTX1060, klaviatuur EST (RGB), Wifi AC, BT4.2, LAN,SD/MMC/MS,2xDP, 4xUSB 3.0, HDMI,S/PDIF,veebikaamera, 2.2kg,aku~5 tundi,FP, TPM
Sülearvuti Ordi Extreme iXHD: Intel Core i7-7700HQ,16GB DDR4.15.6"FHD IPS matt,SSD 250GB PCIe+HDD 1TB, Intel HM175 chip, VGA 6GB GTX1060, klaviatuur EST (RGB), Wifi AC, BT4.2, LAN,SD/MMC/MS,2xDP, 4xUSB 3.0, HDMI,S/PDIF,veebikaamera, 2.2kg,aku~5 tundi,FP, TPM
Tootekood: 9920-2136 GTIN: 4741388008368
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 9920-2136 |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 250GB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | EST |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Displayport | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| TPM | Jah |
| Toode lisatud | 2017-08-07 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib