Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 | Carbon Black, 14.0 ", WQHD, 2560 x 1440 pixels, Matt IPS, Intel Core i7, i7-7500U, 16 GB, LPDDR3, SSD 256 GB, Intel HD, Windows 10 Pro, 8265AC, Bluetooth version 4.1, Keyboard language English, Keyboard backlit, Warranty 36 month(s), Battery warranty 12 month(s)
Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 | Carbon Black, 14.0 ", WQHD, 2560 x 1440 pixels, Matt IPS, Intel Core i7, i7-7500U, 16 GB, LPDDR3, SSD 256 GB, Intel HD, Windows 10 Pro, 8265AC, Bluetooth version 4.1, Keyboard language English, Keyboard backlit, Warranty 36 month(s), Battery warranty 12 month(s)
Tootekood: 20HR006CMH
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20HR006CMH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1440 (WQHD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2017-08-13 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib