Sülearvuti Lenovo Legion Y520-15IKBM 80YY002GPB DOS i7-7700HQ/8GB/256/GTX1060M/15/2YRS CI
Tootekood: 80YY002GPB
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 80YY002GPB |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2017-08-20 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib