Sülearvuti Acer Aspire F5-771G-74ZA 43.9cm(17.3)/i7-7500/8/1T/256SSD/RW/NOOS 1920 x 1080, matt, i7-7500U 2.7GHz, 8GB DDR4, 1TB HDD, 256GB SSD, GeForce® 940MX 4GB, DVD RW, Service flap for RAM, HDD and M.2 SSD, USB 3.1 Type C, backlit keyboard, 2.9kg, bis zu 6h Battery life, Color: black, without an operating system (NX.GEMEG.002)
Sülearvuti Acer Aspire F5-771G-74ZA 43.9cm(17.3)/i7-7500/8/1T/256SSD/RW/NOOS 1920 x 1080, matt, i7-7500U 2.7GHz, 8GB DDR4, 1TB HDD, 256GB SSD, GeForce® 940MX 4GB, DVD RW, Service flap for RAM, HDD and M.2 SSD, USB 3.1 Type C, backlit keyboard, 2.9kg, bis zu 6h Battery life, Color: black, without an operating system (NX.GEMEG.002)
Tootekood: NX.GEMEG.002
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX.GEMEG.002 |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| DVD kirjutaja | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.1 | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2017-08-20 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib