Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon 5 20HR0069PB W10Pro i7-7500U/16GB/512GB/INT/14.0" WQHD/3YRS OS
Tootekood: 20HR0069PB
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20HR0069PB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1440 (WQHD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Toode lisatud | 2017-08-23 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib