Sülearvuti DELL Precision 7720 (UHD/ i7-7700HQ/64GB/1TB/Nvidia M1200/W10)
Tootekood: 1629912198
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 1629912198 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 64GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 1TB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Displayport | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| USB-C | Jah |
| ID-kaardilugeja | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2017-09-09 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib