Sülearvuti DELL Latitude 5580, 15.6-tolli HD
Tootekood: N014L558015EMEA_WIN10-05
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | N014L558015EMEA_WIN10-05 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | WXGA (1366×768) |
| Kõvaketta maht | 128GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Displayport | Jah |
| USB-C | Jah |
| ID-kaardilugeja | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Toode lisatud | 2017-09-09 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib