Sülearvuti Gigabyte Sabre | Sabre 15 P45K | CPU i7-7700HQ | 2800 MHz | 15.6" | 1920x1080 | RAM 8GB | DDR4 | 2400 MHz | HDD 1TB | 7200 rpm | SSD 128GB | NVidia GeForce GTX 1050Ti | 4GB | ENG | Windows 10 Home | 2.5 kg | 9WP45K005-LV-A-001
Sülearvuti Gigabyte Sabre | Sabre 15 P45K | CPU i7-7700HQ | 2800 MHz | 15.6" | 1920x1080 | RAM 8GB | DDR4 | 2400 MHz | HDD 1TB | 7200 rpm | SSD 128GB | NVidia GeForce GTX 1050Ti | 4GB | ENG | Windows 10 Home | 2.5 kg | 9WP45K005-LV-A-001
Tootekood: 9WP45K005-LV-A-001
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 9WP45K005-LV-A-001 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 128GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Läikiv ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Displayport | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.1 | Jah |
| Toode lisatud | 2017-09-09 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib