Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen5/i5-7200U/14' FullHD/8GB/256GB SSD/Intel HD 620/BT/FPR/3Cell/W10P/UK KB BL/3YW/New retail
Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen5/i5-7200U/14' FullHD/8GB/256GB SSD/Intel HD 620/BT/FPR/3Cell/W10P/UK KB BL/3YW/New retail
Tootekood: 20HQS0TKUK
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20HQS0TKUK |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Bluetooth | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Toode lisatud | 2017-09-09 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib