Sülearvuti Razer Stealth RZ09-0168 I7-6500U/12.5" UHD IGZO Touchscreen/8GB/SSD 512GB/Win 10/ChromaBacklighting/Early 2016 model
Sülearvuti Razer Stealth RZ09-0168 I7-6500U/12.5" UHD IGZO Touchscreen/8GB/SSD 512GB/Win 10/ChromaBacklighting/Early 2016 model
Tootekood: RZ09-01682E22-MSU1
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | RZ09-01682E22-MSU1 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 10" - 12,5" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| USB-C | Jah |
| Toode lisatud | 2017-09-09 |


Ole esimene, kes toodet kommenteerib