Sülearvuti Lenovo 14" X1 Carbon i7-4550U 1.50GHz / 8GB / 512GB SSD / WQHD / 3G / fingerprint reader / BT / WebCam / Win7 Pro / Win8.1 Pro Software DK Keyboard US Warranty 3YR
Sülearvuti Lenovo 14" X1 Carbon i7-4550U 1.50GHz / 8GB / 512GB SSD / WQHD / 3G / fingerprint reader / BT / WebCam / Win7 Pro / Win8.1 Pro Software DK Keyboard US Warranty 3YR
Tootekood: 20A70092MD
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20A70092MD |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1440 (WQHD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2017-09-16 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib