Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon 4 i7-6600U 2.60GHz 2.60GHz 14.0" Matt FHD IPS 8GB SSD256 HD Graphics 520 4G_LTE BLK W7Prof/Win 10 Pro 20FCS36500 3YNBD
Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon 4 i7-6600U 2.60GHz 2.60GHz 14.0" Matt FHD IPS 8GB SSD256 HD Graphics 520 4G_LTE BLK W7Prof/Win 10 Pro 20FCS36500 3YNBD
Tootekood: 20FCS36500
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20FCS36500 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2017-09-16 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib