Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen4/i7-6600U/14.0"' FullHD/8GB/512GB SSD/Intel HD 520/BT/4Cell/W10P/UK KB/3YW/New retail
Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen4/i7-6600U/14.0"' FullHD/8GB/512GB SSD/Intel HD 520/BT/4Cell/W10P/UK KB/3YW/New retail
Tootekood: 20FCS4BHUK
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20FCS4BHUK |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Bluetooth | Jah |
| Toode lisatud | 2017-09-16 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib