Sülearvuti Lenovo Legion Y720-15IKB 80VR - Core i5 7300HQ / 2.5 GHz - Win 10 Home 64-Bit - 8 GB RAM - 256 GB SSD NVME + 1 TB HDD - 39.6 cm (15.6) IPS 1920 x 1080 (Full HD) - GF GTX 1060 / HD Graphics 630 - Wi-Fi, Bluetooth - black
Sülearvuti Lenovo Legion Y720-15IKB 80VR - Core i5 7300HQ / 2.5 GHz - Win 10 Home 64-Bit - 8 GB RAM - 256 GB SSD NVME + 1 TB HDD - 39.6 cm (15.6) IPS 1920 x 1080 (Full HD) - GF GTX 1060 / HD Graphics 630 - Wi-Fi, Bluetooth - black
Tootekood: 80VR00A7GE GTIN: 191545582202
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 80VR00A7GE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| DVD kirjutaja | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2017-09-17 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib