Sülearvuti Ordi Power i79HP IPS: Intel Core i7-7700HQ,16GB DDR4.17.3" FHD IPS,250GB SSD PCIe+ HDD2TB ,Intel HM175 chip,VGA 6GB GDDR5 GTX1060+Intel HD630, klav.EST, Wifi ac,LAN,SD/MMC/MS, 3xUSB3.0, 1xUSB3.1 Type-C,HDMI,S/PDIF,2xmDP,veebikaamera,kaal 2.9kg,aku kuni 7h,Bluetooth 4.2, FP
Sülearvuti Ordi Power i79HP IPS: Intel Core i7-7700HQ,16GB DDR4.17.3" FHD IPS,250GB SSD PCIe+ HDD2TB ,Intel HM175 chip,VGA 6GB GDDR5 GTX1060+Intel HD630, klav.EST, Wifi ac,LAN,SD/MMC/MS, 3xUSB3.0, 1xUSB3.1 Type-C,HDMI,S/PDIF,2xmDP,veebikaamera,kaal 2.9kg,aku kuni 7h,Bluetooth 4.2, FP
Tootekood: 9920-2142
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 9920-2142 |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 250GB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.1 | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Toode lisatud | 2017-09-17 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib