Sülearvuti Ordi Extreme iPHP-G: Intel Core i7-7700HQ,16GB DDR4.17.3"FHD IPS G-Sync,SSD 256GB PCIe+HDD 2TB, Intel HM175 chip, VGA 6GB GDDR5 GTX1060, klaviatuur EST, Wifi AC, BT4.2, LAN,SD/MMC/MS,2xmDP, 4xUSB 3.0, 1xUSB3.1c, HDMI, veebikaamera, 3.1kg,aku~6 tundi,FP, TPM
Sülearvuti Ordi Extreme iPHP-G: Intel Core i7-7700HQ,16GB DDR4.17.3"FHD IPS G-Sync,SSD 256GB PCIe+HDD 2TB, Intel HM175 chip, VGA 6GB GDDR5 GTX1060, klaviatuur EST, Wifi AC, BT4.2, LAN,SD/MMC/MS,2xmDP, 4xUSB 3.0, 1xUSB3.1c, HDMI, veebikaamera, 3.1kg,aku~6 tundi,FP, TPM
Tootekood: 9920-2144
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 9920-2144 |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Klaviatuuri asetus | EST |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| USB 3.1 | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| TPM | Jah |
| Toode lisatud | 2017-09-26 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib