Sülearvuti Ordi Extreme iYHJ: Intel Core i7-7700HQ, 16GB DDR4.14" FHD IPS matt,SSD 250GB M.2 + HDD 1TB, Intel HM175 chip, VGA GTX1050, klaviatuur EST, Wifi AC, BT4.2, LAN,SD/MMC/MS, 2xmDP, 4xUSB 3.0, HDMI,S/PDIF,veebikaamera, 2kg, aku~4.5 tundi,FP, TPM + Windows 10 Home 64bit DVD EST, ENG, FIN, LIT, LAT, RUS
Sülearvuti Ordi Extreme iYHJ: Intel Core i7-7700HQ, 16GB DDR4.14" FHD IPS matt,SSD 250GB M.2 + HDD 1TB, Intel HM175 chip, VGA GTX1050, klaviatuur EST, Wifi AC, BT4.2, LAN,SD/MMC/MS, 2xmDP, 4xUSB 3.0, HDMI,S/PDIF,veebikaamera, 2kg, aku~4.5 tundi,FP, TPM + Windows 10 Home 64bit DVD EST, ENG, FIN, LIT, LAT, RUS
Tootekood: 9920-2127-3110-1183
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 9920-2127-3110-1183 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 250GB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| DVD kirjutaja | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| TPM | Jah |
| Toode lisatud | 2017-09-26 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib