Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon | Intel Core i7-6500U 3100MHz | 8GB DDR3 | Intel HD 5500 | 256GB SSD | Windows 10 Pro 64bit | 14" FullHD (1920x1080) IPS LED matt
Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon | Intel Core i7-6500U 3100MHz | 8GB DDR3 | Intel HD 5500 | 256GB SSD | Windows 10 Pro 64bit | 14" FullHD (1920x1080) IPS LED matt
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| HDMI | Jah |
| Displayport | Jah |
| Toode lisatud | 2017-10-01 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib