Sülearvuti Asus GX501VI-GZ021T 15.6inch i7-7700HQ GX501VI-GZ021T/ESI
Tootekood: GX501VI-GZ021T/ESI
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | GX501VI-GZ021T/ESI |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Bluetooth | Jah |
| Toode lisatud | 2017-10-01 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib