Sülearvuti Lenovo X1 Carbon 5 14" Ips Fhd I5-7200u 8gb 512ssd Lte Fpr Win 10pro 3y Nbd 20HR0027PB
Tootekood: 20HR0027PB
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20HR0027PB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Toode lisatud | 2017-11-04 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib