Sülearvuti DELL Inspiron 5379 13,3" Fhd Mt I7-8550u 16gb 512ssd Uhd_620 W10p 3ynbd Silver 52846870
Tootekood: 52846870
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 52846870 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Toode lisatud | 2017-11-04 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib