Sülearvuti DELL Inspiron 5567 15,6" Fhd I7-7500u 8gb 256gb M445_4gb Win10p 1ynbd+1ycar Grey 5567-0572
Tootekood: 5567-0572
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 5567-0572 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hall |
| Toode lisatud | 2017-11-04 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib