Sülearvuti Asus ROG Zephyrus GX501VI-GZ022T CPU i7-7700HQ, 15.6", 16GB, SSD 512GB, GTX1080-8GB, Windows 10 Home
Tootekood: 90NB0GU1-M01120
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0GU1-M01120 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2017-11-10 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib