Sülearvuti Lenovo V110-15ISK i3-6006U 15.6inch FHD
Tootekood: 80TL01ANMX
Eripakkumised
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 80TL01ANMX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Bluetooth | Jah |
| Toode lisatud | 2017-11-16 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib