Sülearvuti Asus G703VI-E5069T | CPU i7-7700HQ | 2800 MHz | 17.3" | 1920x1080 | RAM 32GB | DDR4 | HDD 1TB | 7200 rpm | SSD 512GB | NVIDIA GeForce GTX1080 | ENG | Smart Card Reader | Windows 10 Home | Titanium | 4.7 kg | 90NR0EU1-M00860
Sülearvuti Asus G703VI-E5069T | CPU i7-7700HQ | 2800 MHz | 17.3" | 1920x1080 | RAM 32GB | DDR4 | HDD 1TB | 7200 rpm | SSD 512GB | NVIDIA GeForce GTX1080 | ENG | Smart Card Reader | Windows 10 Home | Titanium | 4.7 kg | 90NR0EU1-M00860
Tootekood: 90NR0EU1-M00860
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NR0EU1-M00860 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| ID-kaardilugeja | Jah |
| Toode lisatud | 2017-11-18 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib