Sülearvuti HP EliteBook Folio 1030 G1 X2F04EA#ABU
Tootekood: X2F04EA#ABU
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | X2F04EA#ABU |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core M |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1440 (WQHD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Toode lisatud | 2017-12-16 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib