Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon 3 i5-5300U 2.30GHz 14.0""MattFHD 8GB SSD512 HD Graphics 5500 BT 8cell W7Prof/Win 8.1 Pro 20BTS1330A 3YNBD
Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon 3 i5-5300U 2.30GHz 14.0""MattFHD 8GB SSD512 HD Graphics 5500 BT 8cell W7Prof/Win 8.1 Pro 20BTS1330A 3YNBD
Tootekood: 20BTS1330A
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20BTS1330A |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Toode lisatud | 2017-12-21 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib