Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon 3 i7-5600U 2.60GHz vPro 14.0"'MattWQHD IPS 16GB SSD512 HD Graphics 5500 4G_LTE TPM FPR BLK Win 10 Pro 20BTA118PB 3YNBD
Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon 3 i7-5600U 2.60GHz vPro 14.0"'MattWQHD IPS 16GB SSD512 HD Graphics 5500 4G_LTE TPM FPR BLK Win 10 Pro 20BTA118PB 3YNBD
Tootekood: 20BTA118PB
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20BTA118PB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1440 (WQHD) |
| Kõvaketta maht | 16GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| TPM | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2017-12-21 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib