Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon | 256GB SSD | Intel HD Graphics 520 | 14" QHD (2560X1440) LED Anti Glare mattIntel Core i7-6500U 3100MHz | Windows 10 Pro 64bit | 8GB LPDDR3 |
Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon | 256GB SSD | Intel HD Graphics 520 | 14" QHD (2560X1440) LED Anti Glare mattIntel Core i7-6500U 3100MHz | Windows 10 Pro 64bit | 8GB LPDDR3 |
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1440 (WQHD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| HDMI | Jah |
| Displayport | Jah |
| Toode lisatud | 2017-12-22 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib