Sülearvuti Lenovo X1 Carbon | ThinkPad Gen4/i7-6500U/14" WQHD/8GB/512GB SSD/HD Graphics/BT/4G LTE/Win10P/Int kbd/3YW
Tootekood: 20FB006DMH
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20FB006DMH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1440 (WQHD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Toode lisatud | 2017-12-29 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib