Sülearvuti HP Omen 17-an002na 17.3 FHD IPS i7-7700HQ 8GB 1TB+128SSD GTX1060 EN W10
Tootekood: 1RK06EA#ABU
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 1RK06EA#ABU |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 128GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Toode lisatud | 2017-12-29 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib