Sülearvuti DELL Business/Lightweight Vostro | Business/Lightweight|Vostro|5370|Core i5|CPU i5-8250U|1600 MHz|Screen 13.3"|Resolution 1920x1080|Screen type Non-Glare|RAM 8GB|Max 32GB|DDR4|Frequency speed 2400 MHz|SSD 256GB|VGA card Intel UHD Graphics 620|Integrated|Keyboard NOR|Keyboard backlight|3 cells|1xHDMI|1xAudio-Out|2xUSB 3.1|1xUSB type C|Wireless LAN 802.11a/b/g/c|Bluetooth|Card Reader microSD|Microphone Built-in|Speakers|WebCam|Windows 10 Home|Grey|Width 323.9 mm|Height 17.55 mm|Depth 219.9 mm|Weight 1.41 kg
Sülearvuti DELL Business/Lightweight Vostro | Business/Lightweight|Vostro|5370|Core i5|CPU i5-8250U|1600 MHz|Screen 13.3"|Resolution 1920x1080|Screen type Non-Glare|RAM 8GB|Max 32GB|DDR4|Frequency speed 2400 MHz|SSD 256GB|VGA card Intel UHD Graphics 620|Integrated|Keyboard NOR|Keyboard backlight|3 cells|1xHDMI|1xAudio-Out|2xUSB 3.1|1xUSB type C|Wireless LAN 802.11a/b/g/c|Bluetooth|Card Reader microSD|Microphone Built-in|Speakers|WebCam|Windows 10 Home|Grey|Width 323.9 mm|Height 17.55 mm|Depth 219.9 mm|Weight 1.41 kg
Tootekood: N123PVN5370EMEA01_3
Eripakkumised
Pakkumised
799,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | N123PVN5370EMEA01_3 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.1 | Jah |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 799.00 |
| Max. hind | 799.00 |
| Toode lisatud | 2018-01-12 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib