Sülearvuti Lenovo V110 15" 80TL01AMMX
Tootekood: 80TL01AMMX
Eripakkumised
Pakkumised
355,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 80TL01AMMX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 128GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 355.00 |
| Max. hind | 355.00 |
| Toode lisatud | 2018-01-25 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib