Sülearvuti Lenovo Thinkpad X1 Carbon | 180GB SSD | 14" FullHD (1920x1080) IPS LED mattWindows 10 Pro 64bit | Intel i7-7500U 3500MHz | Intel HD Graphics 620 | 8GB LPDDR3 |
Sülearvuti Lenovo Thinkpad X1 Carbon | 180GB SSD | 14" FullHD (1920x1080) IPS LED mattWindows 10 Pro 64bit | Intel i7-7500U 3500MHz | Intel HD Graphics 620 | 8GB LPDDR3 |
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 180GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| HDMI | Jah |
| Displayport | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| USB-C | Jah |
| Toode lisatud | 2018-01-25 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib